Zespół TP
- Aktorzy
- Realizatorzy
- Zespół TP
Kierownictwo
- Witold Mazurkiewiczdyrektor naczelny i artystyczny
- Irena Świtalskaasystent dyrektora ds. artystycznych, główny specjalista ds. operacyjnych, marketingu i promocji
- Ewa Ziencikiewiczzastępca dyrektora ds. administracyjnych i techniki
Księgowość
- Agnieszka Kamińskagłówna księgowa
- Stefan Karbowskispecjalista ds. kosztów materiałowych
- Patrycja Środaspecjalista ds. płac
- Sylwia Wójcikstarszy referent ds. rozliczeń
Zespół artystyczny
- Halina Mieszczakinspicjentka
- Renata Sladeczekinspicjentka
Samodzielne stanowiska
- Edyta Jaworskaspecjalista ds. administracyjnych (sekretariat Zastępcy Dyrektora)
- Urszula Szczurekkoordynator pracy artystycznej (sekretariat Dyrektora)
- Bożena Wiśniewskaspecjalista ds. kadr
Biuro obsługi widzów i impresariatu
- Barbara Hermanobsługa widowni i szatni
- Urszula Ignatowiczobsługa widowni i szatni (koordynatorka)
- Helena Kaletaobsługa widowni i szatni
- Ewa Klupatyobsługa widowni i szatni
- Lidia Koniorczykobsługa widowni i szatni
- Leszek Królspecjalista ds. sprzedaży
- Maria Mazurekkasjerka
- Anna Piątkowskaobsługa widowni i szatni
- Wioletta Szecówkakierownik biura organizacji widzów i impresariatu
- Jadwiga Szkutnickaobsługa widowni i szatni
- Anna Uniwersałobsługa widowni i szatni
- Agnieszka Wala-Twardzikspecjalista ds. sprzedaży
- Grażyna Wójcikkasjerka
- Renata Wojtyłaobsługa widowni i szatni
Dział promocji
- Joanna Feikiszspecjalista ds. dokumentacji i komunikacji
- Marta Radwaniakstarszy referent ds. promocji i reklamy
Dział techniczny
- Natalia Antonovaplastyk
- Robert Babieckierownik techniczny ds. eksploatacji
- Roman Byrdystolarz-tapicer
- Dorota Czyżgarderobiana
- Maria Dyczekcharakteryzatorka, perukarka
- Rafał Dziadekmontażysta dekoracji
- Andrzej Gilowskirekwizytor
- Jerzy Goleniaplastyk
- Tomasz Haczekoświetleniowiec (p.o. kierownika pracowni)
- Waldemar Heinrichoświetleniowiec (kierownik pracowni)
- Ireneusz Jeziakakustyk (kierownik pracowni)
- Zbigniew Kajzerkrawiec męski
- Barbara Kierzykkostiumernia
- Jerzy Kocońoświetleniowiec
- Marzena Kondelcharakteryzatorka
- Patryk Kowoloświetleniowiec
- Wojciech Krawczykmontażysta dekoracji
- Michał Królmontażysta dekoracji
- Bartłomiej Kubicaobsługa multimedialna
- Janusz Kudrysmontażysta dekoracji
- Renata Kudziaplastyk
- Małgorzata Kwakgarderobiana
- Marek Michalskimontażysta dekoracji
- Dawid Mrowieckierownik techniczny ds. produkcji
- Daria Nowakcharakteryzatorka
- Jakub Olearczykmontażysta dekoracji
- Natalia Paczyńskagarderobiana, rekwizytorka
- Karolina Ślosarczyk charakteryzatorka, perukarka
- Robert Stopkastolarz / konserwator
- Marcin Telegakonserwator dekoracji - ślusarz
- Piotr Uniwersałkonserwator dekoracji
- Łukasz Wróblewskiakustyk
- Adam Wyleżołoświetleniowiec
- Andrzej Żeromskikierownik techniczny ds. produkcji
- Tomasz Zielińskiakustyk
Dział administracyjno-gospodarczy
- Danuta Cieślakierownik działu administracyjno-gospodarczego
- Natalia Cypelsprzątaczka
- Anna Gryzeksprzątaczka
- Janusz Juraszekportier / informator
- Marek Karpińskiportier / informator
- Janusz Kierzykportier / informator
- Krystyna Kliszewskasprzątaczka
- Teresa Małysiaksprzątaczka
- Paweł Olmaportier / informator (brygadzista)
- Ryszard Rossaportier / informator
- Piotr Steklakierowca/ konserwator gospodarczy
- Urszula Wawrosz-Oksiędzka sprzątaczka